poniedziałek, 17 czerwca 2013

Chomikuj Free - Chomikuj darmowy transfer hack

chomikuj generator transferu
Chomikuj Free to program napisany przez grupkę specjalistów by dostarczyć użytkownikom Chomikuj transfer za darmo. Chomikuj transfer hack działa natychmiastowo i nie wymaga od użytkownika większej znajomości obsługi komputera. Ponadto posiada funkcje ukrywania działalności konta, stąd nie ma możliwości wykrycia wszelkich działań związanych z dodaniem darmowego transferu. Jeśli zatem masz dość limitów ograniczających Twój transfer, skorzystaj z naszej oferty!

Chomikuj generator transferu - działanie

Darmowy transfer Chomikuj jest możliwy za sprawą luki w systemie zabezpieczeń. Naturalnie nie możemy podać szczegółów, niemniej jednak program wymusza na systemie dodanie określonej liczby transferu do naszego konta. NIE PODBIERA go innym użytkownikom, jak twierdzą niektórzy. Stąd jest całkowicie bezpieczny w użyciu, gdyż nikt się o niego nie upomina.

Chomikuj generator - koszt

Ponieważ generator chomikuj traktujemy jako zabawę, jest on całkowicie darmowy! Jedynie by go pobrać należy wypełnić ofertę naszej firmy hostującej plik, by udowodnić, że nie jesteśmy zautomatyzowanym programem do pobierania plików, który zapycha transfer. Generatora można używać tyle razy ile się potrzebuję i nie generuje on żadnych opłat, ani nie wymaga podania hasła do konta!

Chomikuj Free - pobieranie i instrukcja obsługi


Żeby pobrać Chomikuj Free klikamy tutaj:

Ważne: przed kliknieciem upewnij się ze masz WYŁACZONE programy blokujące reklamy. Mogą one zakłócić proces pobierania! (AdBlock,AdHunter,AdFender)Alternatywne pobieranie #1


Alternatywne pobieranie #2
Upewnij się, że masz wyłączonego Adblocka!

Po wypełnieniu oferty i ściągnięciu pliku na dysk, uruchamiamy program. Ukazuje nam się takie okienko:

chomikuj generator transferu

I tu czeka nas banalnie prosta rzecz - należy wpisać login naszego konta (nasz program jest całkowicie bezpieczny i nie zawiera wirusów, jeśli jednak masz wątpliwości - zawsze możesz założyć nowe konto) i kliknąć DODAJ. Chomikuj Free hack robi wszystko automatycznie, a proces działania możemy obserwować na dole okienka. Po zakończeniu działania, możemy zalogować się na konto by sprawdzić efekt. By zademonstrować działanie generatora Chomikuj, proszę obejrzeć film:Dziękujemy za pobranie naszego generatora. Program będzie wspierany przez nas i poprawiany gdy pojawią się ewentualne aktualizacje zabezpieczeń uniemożliwiające jego działanie. Program służy do zabawy i jest udostępniony w celach edukacyjnych.


If You Enjoyed This Post Please Take 5 Seconds To Share It.

6 komentarzy:

 1. przywalilem 100gb haha

  OdpowiedzUsuń
 2. panowie spokojnie z tym nabijaniem, zeby sie admini nie pokapowali!

  OdpowiedzUsuń
 3. zajebiste to jest, szkoda ze wczesniej przeplacalem ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Zajebiste haha :D

  OdpowiedzUsuń
 5. jak mozliwe ze oni jeszcze nie załatali tej dziury w sofcie? :O

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.